Červen 2008

Kanikuli

26. června 2008 v 13:24 | zuzka |  Videa


fotky ze svatby

26. června 2008 v 13:22 | zuzka |  Avril Lavigne

fotky z klipu girlfriend

26. června 2008 v 13:21 | zuzka |  Avril Lavigne
Takova smisena fotka....

tapeta

26. června 2008 v 13:19 | zuzka |  Avril Lavigne

obleč si Avril

26. června 2008 v 13:18 | zuzka |  Avril Lavigne
Avril : Zde
Avril 2 :Zde
Avril 3 :Zde

Avril fotečky

26. června 2008 v 13:17 | zuzka |  Avril Lavigne
Líbí? Zdroj

simpsonovi-krk prd

21. června 2008 v 15:15 | zuzka |  Simpsonovi


simpsonovi-porod

21. června 2008 v 15:12 | zuzka |  Simpsonovi

obrázky Avril

21. června 2008 v 14:23 | zuzka |  Avril Lavigne
Girlfriend

17. června 2008 v 18:41 | zuzka |  Avril Lavigne


tři osudové okamžiky Avril

17. června 2008 v 18:38 | zuzka |  Avril LavigneKlik!


The Best Damn Thing!

17. června 2008 v 18:20 | zuzka |  Avril Lavigne
Jsi fandou rocku? Tak to určitě znáš avril lavigne. Jestli ji tedy znáš zkus navštívit její internetovou stránku s fanklubem www.avrillavigne.cz
Její nová píseň Girlfriend je stejné úžasná jako ona sama.na její stránce je to česky takže se v pohodě zaregistruješ a pak už jen koukáš a koukáš po novinkách.Jak už někdo určitě ví Konečně je tady!Vyšlo i v Čechách nové album Avril Lavigne nesoucí název The Best Damn Thing!
Je to již její třetí album po Let Go (2002) a Under My Skin(2004)
Na CD s celkovým časem 40:27 je celkem 12 písní :
Girlfriend
I Can Do Better
Runaway
The Best Damn Thing
When You're Gone
Everything Back But You
Hot
Innocence
I Don't Have To Try
One Of Those Girls
Contagious
Keep Holding On
:-Dna stránce najdeš i texty písní.dále také její životopis,fotky,tapety,média a navíc i fanklub.jak už jsem říkala stránka je česká takže tam v pohodě budete všemu rozumět!!!kdo tomu rozumět nechce může se podívat na její oficiální stránku http://www.avrillavigne.com/
V Avrilině kapele přibyl nový člen. Je jím Steven Anthony Ferlazzo Jr., který bude hrát na keyboard (klávesy). Už takhle se Avrilina kapela zkládá z pěti čenů : jsou to Matthew Brann
,Devin Bronson,Charlie Moniz,Craig Wood a ona sama.Teďˇje jejich kapela šestičlenáAvril je sk8tˇačka,jak už napovídá píseň Sk8Et Boy.B-)
Pulsující tóny, dynamický duch, to je skutečné WILD CHILD aneb přezdívka z dětství se Avril opravdu drží a že jí sedí, co? Av byla vždy plná energie a nikdy ji nebavilo jen nečinně posedávat ve školní lavici, chtěla být ve středu pozornosti. Vyrůstala v městečku Napanee, které leží v Kanadě a než se Avril proslavila, znal je jistě jen málokdo. Nejdůležitějšími lidmi v jejím životě jsou táta John, máma Judy, brácha Matt a sestra Michelle. Napanee je sice velmi malé městečko, ale vyrostl tu obrovský hudební talent, no, možná že její talent předčí její osobnost, ale na tom nezáleží. Av jako malá zpívala v kostelním sboru a hrála country hudbu na několika festivalech. V deseti pak dostala první kytaru a ve dvanácti napsala svou první píseň, což lze jistě považovat za zlomovou situaci. Začala to zkoušet v hudebních soutěžích a několikrát uspěla, na jednom pódiu si zazpívala s Shaniou Twain.
Hodně štěstí :-))

Ve stylu Avril Lavigne

17. června 2008 v 18:15 | zuzka |  Avril Lavigne

Fashion - Ve stylu Avril Lavigne

Čauki, připravila jsem si pro vás nejnovější styl zvaný "Avril." Avril je energická, šílená rebelka, která ví, co se právě nosí. Ke každé zpěvačce patří také dokonalá image a Avril ji rozhodně má. Velkou část Avrilina šatníku tvoří sportovně sladěné oblečení.

1. Tenisky ;o))
Pohodlné, ležérní a zároveň cool jsou obyčejné tenisky (conversky). K dostání jsou nejčastěji v černé nebo bílé barvě. K černým teniskám se nejvíce hodí bílé tkaničky. K bílým naopak barevné, třeba na pravou nohu růžová a na levou nohu světle modrá tkanička. Botičky by měly vystihovat vaši náladu, takže šílené barvičky vůbec nevadí. Rebelsky a energicky vás vystihnou jakékoli botičky, ve kterých se budete cítit pohodlně a které podtrhnou vaše sebevědomí.
2. Trička, tílka, mikiny ;o))
U Avril v šatníku převládá bílá barva s černou. Nejžhavějšími styly jsou pruhované černošedé trička a mikiny. Nudné jednobarevné trika se už dávno nenosí. V této době frčí trendy modýlky většinou ve skate-stylu. Sportovně sladěné oblečení z vás udělá člověka milujícího pohyb. Triko, tílko nebo mikina musí být něčím výjimečná, kvůli čemu jste si ji zamilovali. Nápisy na oblečení, cool obrázky a zajímavé flitry z vás udělají během minuty hvězdu. In je také vrstvení triček na sebe, třeba černé triko s dlouhým rukávem a na něj bílé triko se zajímavým barevným obrázkem. Barev se také vůbec bát nemusíte, fialová, světle nebo tmavě zelená jsou barvičky, které pro tento rok budou v šatnících převládat. Hezkou a kvalitní módu v nejnovějších trendech můžete zakoupit například v obchodech Takko nebo Gate.
3. Jeansy, sukně, kalhoty ;o))
Jeansy - mírně roztrhané s vydřenou barvou a zajímavý střih kapes s ozdůbkami, tak takhle nějak vypadají nejběžnější rifle. Postupem času však stoupá velká obliba sukní. Tím nemyslím sukně až po zem ani minisukně, ale obyčejnou sukni, která sahá se svou výškou něco málo nad kolena. Nejvíce letí styl sukní kostkovaných, ať už jsou modré, růžové nebo černé barvy. Na silonky si dejte pozor, většina vypadá lacině a vydřeně, za takových okolností jsou daleko lepší punčocháčky.
4. Řetízky a náramky ;o))
K dokonalosti nám chybí poslední krůčky. Už jen stačí vybrat nějaký parádní řetízek. Pro mladší generaci se více hodí řetízky stříbrné barvy (stříbro, bílé zlato, ušlechtěná ocel, bižuterie). Vzor řetízku by neměl být příliš hrubý ani jemný. K řetízkům patří přívěšek. Nejlépe takového tvaru, který by nás dovedl skvěle popsat. (Srdíčko - Jsme zamilovaní až po uši), (Kytička - Přátelský typ, kamarádky bychom nikdy v životě nezradili), (Písmeno abecedy - Vyjadřuje naše iniciály jména), (Různé tvary - Nepopisují naši náladu, vybíráme je podle vizáže). Náramek - poslední dobou se rozmohl trend náramků ze dřeva, vypadají parádně, přírodní a přitom moderní a šik. Nejhezčí náramky objevíme na jarmarcích a ve vybraných obchodech. Ovšem vytvořit si svůj vlastní náramek podle vlastního stylu není nijak pracné, stačí jen dřevěné korálky, pružná nit a šikovné ruce.
5. Úsměv ;o))
Nic neudělá na lidi větší dojem než krásný milý úsměv.
"Všichni lidé se smějí stejným jazykem."
6. Citáty a názory Avril Lavigne o oblečení a životě
"Opravdu se nestarám o to, jestli je moje oblečení zmačkané nebo jestli mám flek na tričku. Když jdete ven, zašpiníte se."
"Mám ráda skejťácké oblečení - široké kalhoty a trika, na kterých je napsáno 'boybeater'."
"Buďte sami sebou a vykašlete se na všechno, co si myslí ostatní."
"Budu se oblékat podle sebe, budu se chovat podle sebe a budu zpívat podle sebe. Nezměním to, protože si myslím, že nejdůležitější je být sám sebou, a právě v tom budu pokračovat."

THE END
_____ PS. Nejdůležitější je mít srdce na pravém místě ;o))_____
_______
♥♥♥♥♥♥__________________________
_____
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥________________________
___
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥______________________
__
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_____________________
_
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥__________♥♥♥♥♥_____
_♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥___
__
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥__
___
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥__♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥__
____
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥__
______
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥__
_______
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥___
_________
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥____
__________
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_____
____________
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_______
_____________
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥________
______________
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥__________
_______________
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥___________
________________
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_____________
_________________
♥♥♥♥♥♥♥_______________
_________________
♥♥♥♥♥♥________________
__________________
♥♥♥♥_________________
__________________
♥♥♥__________________
___________________
___________________
______________________________________
_

Avril a Chanel

17. června 2008 v 17:55 | zuzka |  Avril Lavigne

Avril a Chanel

Čauki holky,Avril Lavigne nedávno navštívila proslulý Chanel. Tak se pojďme podívat, jak Avril upoutala svou krásou.

Avril použila velmi světlý krém, který vyživuje pleť. Většina těchto krémů a make-upů stojí majlant, pro takové z vás nabízím levnější řešení: -> Garnier vyrábí nejrůznější druhy krémů, které nejenže moooc krásně voní, ale také omlazují pleť a pokožku. Cena by neměla přesáhnout sto korunu. Krém by se měl nanášet na noc, aby co nejdéle působil.
Avril se vlasy často vlní, aby docílila krásně rovných vlasů, používá žehličku, popřípadě kulmu. Dalším doplňkem byly dvě obyčejné sponečky, které vypadají moooc krásně. Hodně omlazují a navrací Avril do školního věku.Krása také tkví v jednoduchosti, volně rozpuštěné vlasy vypadají velmi jednoduše, ale krásně.
K Avril neodmyslitelně patří fůra náramků, podle mě jsou nejkrásnější náramky přátelství. Když si třeba dvě nejlepší kamarádky vymění náramek a pak ho vzorně nosí, tak to je skutečné přátelství, které trvá většinou dlouhé roky.
Šatník Avril v Chanelu vyměnila za barvu černou a bílou. Chanel je se svým módním oblečením jednou z nejslavnějších oděvních firem. Krásná černobílá tunika, sáčka nebo černé kalhoty vypadají nádherně. Cena všech šatů zaujímá šílenou sumu, pro takové z vás, kterým se styl Chanel líbí doporučuji navštívit prodejnu H&M nebo C&A, kde nabízejí krásné stylové oblečení.
Tak a teď už se konečně pojďme podívat, jak Avril na konci svého výletu po Chanelu vypadala:
The end

ahojjjj

16. června 2008 v 17:53 | zuzka |  jukne te pls pls...
Ahoj, tak jsem zmenila pozadí v ankete můžete hlasovat jestli sevám líbí.
Já doufám že ano užijte si můj blog : )
pokud bys měl/a nejake napady co by se tady dalo jeste vylepčit
tak napiš dokomentiků
Vaše Zuzka

Adio

15. června 2008 v 20:16 | zuzka |  Adio

avrilka

12. června 2008 v 18:39 | zuzka |  Avril Lavigne
Lavigne, Avril: Best Damn Thing (audio CD)
Avril Lavigne Nice Bra
Avril Lavigne Psellequebec12
Avril Lavigne Tongue
Avril Lavigne See Thru
Avril Lavigne Candids390
Avril Lavigne Avrilkca49